Dolmabahçe İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Kursu

Dolmabahçe İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Kursu+90 552 860 76 10

Dolmabahçe İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Kursu Uludağ Uzman Akademi olarak uzman hocalarımız,güleryüzlü personelimiz ve kaliteli kaynaklarımız ile Dolmabahçe İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Kursu vermekteyiz.

Dolmabahçe İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Kursu
Dolmabahçe İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Kursu

Gözünüz Yükseklerde İse Uludağ’a Gelin

Bizler sınavı kazandırmayı kendimize bir hedef olarak seçmiyoruz.  Hep daha iyisini daha ilerisini hedefliyoruz.  Kursiyerlerimizin i sağlığı ve güvenliği profesyoneli olarak en iyisi olmaları için çaba sarf ediyoruz. İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerimizi en modern eğitim programları ile gerçekleştiriyoruz. Derslerimiz her biri kendi alanında tanınan, isim yapmış, eğiticilerin rehberliğinde gerçekleşiyor.

Uludağ Uzman Akademi iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitim alan tüm kursiyerlerine her dönem öncesi güncellenen konu anlatımı ve deneme kitabı hediye ediyor. Üstelik canlı dersleri istediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilmeniz için de dersleri sosyal medya platformlarımıza yüklüyoruz. Bununla da kalmıyoruz tabiki derslerimizi dijital eğitim materyallerimizle de destekliyoruz. Siz

Eğitimlerimizi tüm kalitemize rağmen en uygun fiyatta sunuyoruz. Hem de en uygun ödeme koşulları ile.

İş güvenliği profesyoneli olmak hem de Uludağ Uzman Akademi farkıyla…  Yeni dönem eğitimlerimizi kaçırmamak için acele edin.

220 saat iş güvenliği C sınıfı eğitimlerimize tüm mimar, mühendis, teknik öğretmen, fizikçi, kimyager, biyologlarımızı ve İSG teknikerlerimizi bekliyoruz.

C sınıfı olarak 1095 gün hizmet vermiş uzmanlarımızı da B sınıfı eğitimlerimize bekliyoruz.

B sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak 1460 gününü tamamlayan uzmanlarımızı da A sınıfı kurslarımız için yine Uludağ Uzman Akademi’ni eğitimlerine bekliyoruz.

İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarında diğer sağlık personeli ( işyeri hemşiresi ) olarak çalışmayı planlayan; hemşire, acil tıp teknisyeni, sağlık memuru, çevre sağlığı teknisyenlerimizi de Uludağ Uzman Akademi’nin 90 saatlik eğitimlerinde ağırlamak için bekliyoruz.

Pratisyen hekim, asistan hekim, uzman hekim akademisyen hekimlerimiz Uludağ Uzman Akademi’den işyeri hekimliği eğitimi alarak isimlerini İSG profesyonelleri arasına yazdırabilirler.

Evet. Uludağ Uzman Akademi sizi eğitimlerine davet ediyor. Hem de uygun ödeme planları ile. Üstelik sınav öncesi 90 saatlik soru çözüm programları da ücretsiz. Bizler sizleri ağırlamaya hazırız. Siz de Uludağ Uzman Akademi ailesine katılmak istiyorsanız acele edin. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş eğitim kurumumuzdan ilk sınav için kursunuzu alın.  Uludağ Uzman Akademili olmak çok kolay.

Uludağ Uzman Akademi sizi sadece İSG sınavlarına değil aynı zamanda hayata hazırlıyor. İş sağlığı ve güvenliği profesyonelliğinde ilk adım olan eğitimlerimizin ardından sertifika programlarımızdan da yararlanabilirsiniz. Üstelik Uludağ Uzman Akademi kursiyerlerine özel fiyatlarla… Sertifika programlarımız sayesinde hem hizmet verdiğiniz kurumların tamamlayın. Hem de birçok alanda eğiticilik yapma şansı kazanın.

İşte Uludağ Uzman Akademi’den alabileceğiniz sertifikaların bazıları

ISO 45001:2018 İSG Temel Eğitimi

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Temel Eğitimi

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Temel Eğitimi

ISO 19011:2018 İç Tetkikçi Eğitimi

ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Temel Eğitimi

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Temel Eğitimi.

ISO TS 13485 Tıbbi Cihazlar için Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi

TS 13811 Hijyen ve Sanitasyon Temel Eğitimi

ISO  9001:2015 Temel Eğitimi

Yangın Eğitimi

Yangın Eğiticisi Eğitimi

Yüksekte Çalışma Eğitimi

Yüksekte Çalışma Eğiticisi Eğitimi

Acil Durum Kriz Yönetimi Eğiticisi Eğitimi

Etiketleme ve Kilitleme Eğiticisi Eğitimi

Kapalı Kısıtlı Alanda Çalışma Eğiticisi Eğitimi

Kaza Kök Neden Analizi Eğiticisi Eğitimi

Patlamadan Korunma Eğitici Eğitmenliği

Patlamadan Korunma Eğitici Eğiticiliği Eğitimleri

Yangın Söndürme Arama ve Kurtarma Eğiticisi Eğitimi

İşaretçi ve Sapancı Eğiticisi Eğitimi

İskele Süpervizörlük

Hazmat Eğitimi

Hazmat Eğitici Eğitimi

Elle Taşıma ve Ergonomik Risk Değerlendirme Eğiticisi Eğitmenliği Eğitimi

İşyeri Tertip ve Düzen Eğiticili Eğitimi

Makine Emniyeti Eğitici Eğitimi

Yangın ve Risk Değerlendirme Eğiticisi Eğitmenliği

Uludağ Uzman Akademili olmanın avantajları saymakla bitmiyor. Siz iyisi mi Uludağ Uzman Akademili olun geleceğe güvenle bakın. Uludağ Uzman Akademi hep sizinle…

Hemen Arayın