Derince İsg Hemşireliği Kursu

Derince İsg Hemşireliği Kursu+90 552 860 76 10

Derince İsg Hemşireliği Kursu olan Uludağ Uzman Akademi olarak en kaliteli eğitimciler,uzman eğitim danışmanları ve güleryüzlü personellerimiz ile Derince İşyeri Hemşireliği Kursu eğitimleri vermekteyiz.

Derince İsg Hemşireliği Kursu
Derince İsg Hemşireliği Kursu

İSG Kursları olarak eğitim faaliyetlerinde bulunan Uludağ Uzman Akademi, işyeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hemşireliği eğitimleri düzenliyor. İşyeri hemşireliği / diğer sağlık personeli (DSP) eğitimlerimiz tamamen uzaktan eğitim olarak yapılıyor. İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’de eğitim görmek isteyenlerin Bursa’ya kadar gelmelerine gerek yok. İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi sizler için uzaktan eğitim ders programları düzenliyor. İSG Kursunuzu internet olan her yerden rahatlıkla alabilirsiniz.

Kimler İşyeri Hemşireliği Eğitimi Alabilir?

İşyeri hemşireliği eğitimleri yani diğer sağlık personeli eğitimleri DSP kısaltması ile de karşımıza çıkar. Diğer sağlık personeli eğitimi almak amacıyla İSG Kursu arayanların ilk adresi tabii ki Uludağ Uzman Akademi’dir.

İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi farkıyla işyeri hemşireliği eğitimi almak isteyenlerin;

Hemşirelik

Acil Tıp Teknisyeni ( ATT )

Sağlık Memurluğu

Çevre Sağlığı Teknisyeni mezunu olması gerekir.

Bu bölümler dışında diplomalar bakanlıkça geçerli sayılmaz.

İşyeri Hemşireliği Kursu Uludağ Uzman Akademi’nin Kayıtta İstenilen Belgeler Nelerdir?

İşyeri hemşireliği eğitimlerinde Türkiye’nin sayılı eğitim kurumları arasında yer alan İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’ye kayıt yaptırmak isteyen işyeri hemşiresi adaylarının

Kimlik

Diploma

Bireysel, vukuatlı nüfus kayıt örneği ( isim ve soyisim değişikliği hallerinde gereklidir)

İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi başvuru formu, gerekli olan evraklardır.

İşyeri Hemşireliği Eğitimleri Nasıl Gerçekleşir?

İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’de işyeri hemşireliği / DSP eğitimleri 90 saattir. Eğitimler tamamen uzaktan eğitim olarak yapılır. Diğer sağlık personeli eğitimlerinde staj eğitimi yoktur.

İşyeri hemşireliği eğitimlerinin ilk 45 saati çevrimdışı olarak yapılır. Çevrimdışı derslere İSG Kurslarımızda eğitim alan tüm kursiyerlerimiz istedikleri saatler arasında katılabilir. Çevrimdışı derslere kursiyerlerimiz, İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’nin ana sayfasında bulunan uzaktan eğitim butonu üzerinden yapılır. Bu dersler çevrimdışı olarak anıldığı gibi, çevrimdışı, offline ders ve çevrimdışı dersler olarak da anılır.

İşyeri hemşireliği eğitimlerinin ikinci 45 saati ise online olarak yapılır. Online dersler 09.00 ile 15.00 ve 15.00 ile 21.00 saatleri arasında olmak üzere iki farklı grupta yapılır. Çevrimiçi dersler, canlı ders, online ders, senkron ders olarak da anılır. Çevrimiçi derslere işyeri hemşireliği kursiyerleri kayıtta hangi grupta derslere girmek istediklerini belirtmeleri halinde ders saatlerini seçebilirler.

İşyeri Hemşireliği Eğitimlerinde Uludağ Uzman Akademi Farkı  

İSG sınavlarında başarılı olmak; hatta derece ile kazanmak istiyorsanız adresinizin İSG Kursları arasında Uludağ Uzman Akademi olması gerekir. Uludağ Uzman Akademi tüm eğitimlerini Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetkilendirmesi ile gerçekleştirir.

İşyeri hemşireliği eğitimleri ise 90 saat ve tamamen uzaktan eğitim olarak gerçekleştirilir.

İSG Kurslarımıza katılan tüm kursiyerlerimize hediye ettiğimiz gibi diğer sağlık personeli kursiyerlerimize de konu anlatımı ve deneme kitabı hediye ediyoruz.

Eğitimlerimizi dijital ders notlarımızla destekliyoruz.

Tüm İSG Kurslarımızı güçlü eğitici kadrosu ile gerçekleştiriyoruz.

İSG Kurslarımıza katılan tüm kursiyerlerimize Uludağ Uzman Akademi olarak rehberlik çalışmalarımızı ücretsiz sunuyoruz.

Sizler de en konforunda diğer sağlık personeli (DSP) kursu almak istiyorsanız; derece yapanların İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’yi seçmelisiniz.

Geç Kalmamak İçin Acele Edin!!!!

Uludağ Uzman Akademi İSG Kurslarındaki kalitesini kanıtlamış bir eğitim kurumudur.  Sizler de kaliteli bir eğitim alabilmek için kaliteli bir İSG kursu arıyorsanız hemen Uludağ Uzman Akademi’ye kaydınızı yaptırınız.

Uygun eğitim ücretleri, uygun ödeme koşulları, uygun ödeme sistemleri ile Uludağ Uzman Akademi İSG Kursu her zaman yanınızda.

Yeni dönem eğitim kayıtlarımız başladı ve hızla devam ediyor. Geç kalmamak için acele edin.

Bize ulaşmak çok kolay ana sayfamızda bulunan telefon numaralarımızdan her zaman ulaşabileceğiniz gibi Jivo Canlı Destek programından da her zaman rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Uludağ Uzman Akademi size çok yakın. Üstelik eğitimlerinizi Türkiye’nin her yerinden ev konforunda alma imkanıyla…

Hemen Arayın