Kocaali İsg Hekimliği Kursu

Kocaali İsg Hekimliği Kursu+90 552 860 76 10

Kocaali İsg Hekimliği Kursu olan Uludağ Uzman Akademi olarak uzman eğitimcilerimiz,eğitim danışmanlarımız ve son teknoloji eğitim materyallerimiz ile Kocaali İşyeri Hekimliği Kursu eğitimlerini vermekteyiz.

Kocaali İsg Hekimliği Kursu
Kocaali İsg Hekimliği Kursu

İşyeri hekimliği son yılların rağbet gören kariyer dallarından biridir. İSG profesyonelleri arasında yer alan işyeri hekimleri büyük bir öneme sahiptirler. İşyeri hekimliği eğitimleri Çalışa ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetkilendirdiği İSG Kursları tarafından düzenlenir. İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi de başta işyeri hekimliği eğitimleri olmak üzere; işyeri hemşireliği ve iş güvenliği uzmanlığı eğitimleri düzenler. İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi açıldığı günden bugüne işyeri hekimliği eğitimleri düzenlemeye devam ediyor. Yeni sınav döneminde de İSG Kursu olarak eğitimler düzenleyen Uludağ Uzman Akademi kayıt dönemine başlamıştır.

İşyeri hekimliği önemli bir görevdir. İşyeri hekimlerinin yetiştirilmesi de büyük bir öneme sahiptir.  İSG Kursu olarak eğitim sektöründe yerini alan Uludağ Uzman Akademi’de gönül rahatlığı ile eğitimlerinizi alabilirsiniz.

İSG Kurslarında Neden Uludağ Uzman Akademi’yi Seçmeliyim?

İş sağlığı ve güvenliğinin kısaltması olarak sık sık karşımıza çıkan iş sağlığı ve güvenliği ülkemizdeki gelişmelerle doğru orantıda ülkemizde de gelişme göstermektedir. İşyeri hekimliği eğitimlerinde Türkiye’nin en iyilerinden biri olan İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi sizleri bekliyor.

Tüm eğitimlerimizi İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetkilendirmesi ile gerçekleştiriyoruz.

İSG Kurslarımız uzaktan eğitim modeli ile yapılır. Kursiyerlerimiz istedikleri her yerden ev konforunda eğitimlerine devam edebilirler.

Eğitim alan her kursiyerimize konu anlatımı ve deneme kitabı gönderiyoruz.

Tüm derslerimizi sınav zamanına kadar tekrar tekrar izleme imkanı sunuyoruz.

Dijital ders notları

Hap bilgiler

Online denemeler ile kursiyerlerimizin dijital ortamda İSG Sınavlarına hazırlanmalarına imkan sağlıyoruz.

Her İSG sınavı öncesi ücretsiz online soru çözüm programı düzenliyoruz.

Uygun eğitim ücretleri sunuyoruz.

Kurs ücretini kredi kartı, havale veya elden ödeme imkanı sağlıyoruz.

Ödemelerinizi taksitli olarak yapma için adresiniz yine Uludağ İSG Kursları

Sosyal medya hesaplarımızdan da eğitimlerimizi takip edebilir, internette sörf yaparken ders çalışabilirsiniz.

İSG Kursları Uludağ Uzman Akademi’de İşyeri Hekimliği Eğitim Programları Nasıl Gerçekleşir?

İş sağlığı ve güvenliği eğitim programları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenir. İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’de işyeri hekimliği eğitimleri;

90 saat asenkron eğitim olarak başlar. Asenkron dersler 15 güne yayılan bir programla gerçekleştirilir. Asenkron dersler; offline, çevrimdışı, canlı olmayan dersler olarak da bilinir. Bu dersler İSG Kursumuz Uludağ Uzman Akademi’nin ana sayfasında bulunan uzaktan eğitim sekmesi üzerinden yapılır. Belli saatler aralığına sıkıştırılmamış derslerdir. Uludağ Uzman Akademi’de İSG Kursu alan öğrencilerimiz diledikleri saatlerde çevrimdışı derslere katılabilirler.

Eğitimlerimizin ikinci kısmı ise 90 saat online ders olarak devam eder. Online dersler ise; senkron, çevrimiçi ve canlı ders olarak anılır. Çevrimiçi dersler 09.00 ile 15.00 ve 15.00 ile 21. 00 saatleri arasında gerçekleşen eğitimlerdir. Bu eğitimlere İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’ye kayıt yaptırırken hangi grupta olduğunuzu belirtmeniz üzerine o grupta derslere girebilirsiniz.

İşyeri hekimliği eğitimlerin son bölümü ise İSG Kursları Uludağ Uzman Akademi’nin eğitim kadrosu tarafından uygun görülen iş yerlerinde pratik eğitim olarak yapılır. Pratik eğitimleri 40 saattir. 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

İşyeri Hekimliği Kursu Almak İstiyorum, İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’ye Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

İSG Kursu olarak yıllardır eğitim faaliyetlerini sürdüren Uludağ Uzman Akademi’ye kayıt yaptırmak isteyenler kursumuza bizzat gelerek kayıt işlemlerini tamamlayabilirler. Ayrıca eğitim kurumumuza telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’ye WhatsApp ve Jivo Canlı Destek Programlarından da her zaman ulaşmanız mümkün.

Kayıt İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

İşyeri hekimliği eğitimleri için İSG Kursumuza kayıt yaptırmak isteyenlerin;

Kimlik

Diploma

Bireysel Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( İsim, soyisim değişikliğinde gereklidir.)

Eğitim alınmak istenilen İSG kursunu belirtir başvuru formu

İşyeri Hekimliği Kursları İle İlgili Çokça Sorulan Sorular

Eğitim almak için İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’ye başvuru yapan adaylarımızın sıklıkla sorduğu sorulardan bazılarını sizin için cevapları ile yazıyoruz.

İşyeri hekimliği eğitimini kimler alabilir?

Tıp fakültelerinden mezun olan tüm hekimlerimiz işyeri hekimliği eğitimi alabilir. Pratisyen hekim, asistan hekim, aile hekimi, uzman hekim, akademisyen hekim veya emekli olmaları fark etmemektedir.

Yurtdışı mezunları işyeri hekimliği eğitimi alabilirler mi?

Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK)’ndan denklik belgesi alan ve yurtdışından mezun olan hekimlerimiz İSG kurslarına başvurarak işyeri hekimliği eğitimi alabilirler.

Kurs aldıktan sonra kaç defa sınava girebilirim?

İSG kurslarından işyeri hekimliği eğitimi alan doktorlarımız için sınav sayısı hakkında bakanlık ve ÖSYM tarafından her hangi bir sınırlama getirilmemiştir. Sınavı kazana kadar sınavlara yeniden girebilirsiniz.

İşyeri hekimliği sınavlarında geçme notu kaçtır?

İSG kursu Uludağ Uzman Akademi kursiyerleri, işyeri hekimliği eğitimlerini tamamladıktan sonra ÖSYM tarafından yılda iki defa gerçekleştirilen İSG Sınavlarına girmeleri ve yeterli puanı almalı gerekir. işyeri hekimliği sınavları 50 çoktan seçmeli sorudan oluşur. Başarılı sayılmak için de en az 35 soruya doğru cevap vererek 70 puan almak yeterlidir. Puan hesaplaması doğru soru üzerinden yapılır.

İşyeri Hekimliği Eğitimlerinde İddialıyız

İşyeri hekimliği eğitimlerimizle birlikte tüm İSG Kurslarımızı uzaktan eğitim ile gerçekleştiriyoruz. Eğitimlerimizi en uygun ödeme koşulları ve en uygun taksit seçenekleri ile sunuyoruz. İSG Kursları alanında Türkiye’nin zirve ismi Uludağ Uzman Akademili olarak siz de yeni sınav döneminde eğitimlerimize katılabilirsiniz. Uludağ Uzman Akademi İSG Kursları olarak eğitimlerine ara vermeden devam ediyor.

Haydi geç kalmamak için acele edin.

Hemen Arayın