Karagümrük İsg Eğitim Kursu

Karagümrük İsg Eğitim Kursu+90 552 860 76 10

Karagümrük İsg Eğitim Kursu olan Uludağ Uzman Akademi olarak uzman eğitimcilerimiz,eğitim danışmanlarımız ve son teknoloji eğitim materyallerimiz ile Karagümrük İsg Eğitim Kursu vermekteyiz.

Karagümrük İsg Eğitim Kursu
Karagümrük İsg Eğitim Kursu

Uludağ Size Yeter

Uludağ Uzman Akademi, tarihi dokusuyla insanları büyüleyen, aynı zamanda tarım ve sanayi şehri olan Bursa’da kurulmuştur. Uludağ Uzman Akademi iş sağlığı ve güvenliği alanında farklı eğitimler düzenliyor. Bu eğitimlerini de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetkilendirmesi ile yapıyor. Bursa’nın en yeni eğitim kurumlarından biri olmasına rağmen kısa bir sürede adını duyurmuştur.

Uludağ Uzman Akademi sadece Bursa’dan değil; tüm Türkiye’deki İSG profesyonelleri ve İSG profesyoneli adaylarına yönelik eğitimler düzenliyor.

Kısa bir süre önce iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitim faaliyetlerine başlayan Uludağ Uzman Akademi uzun bir yok kat etmiştir. İş sağlığı ve güvenliği alanında değil Bursa’nın tüm Marmara’nın hatta Türkiye’nin sayılı eğitim kurumları arasına ismini yazdırmıştır.

Bizler Uludağ Uzman Akademi olarak iş güvenliği uzmanlığında A, B, C sınıfı eğitimler düzenliyoruz.  Ayrıca Uludağ Uzman Akademi’den işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği eğitimi almanız da mümkün.

Uludağ Uzman Akademi’nin Eğitimlerinden Kimler Yararlanabilir?

Kurumumuza iş güvenliği uzmanlığı C sınıfı için başvuru yapmak isteyenlerin;

Mimar

Mühendis

Teknik öğretmen

Fizikçi

Kimyager

Biyolog

İSG teknikeri olması gerekir.

Uludağ Uzman Akademi farkıyla B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi almak isteyenlerin ise C sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak 1095 gün çalışmış olması gerekir.

Kurumumuz Uludağ Uzman Akademi farkıyla A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi almak isteyenlerin ise B sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak 1460 gün çalışmış olması gerekir.

İşyeri hemşireliği eğitimi almak için kurumumuz Uludağ Uzman Akademi’ye başvurmak için de

Hemşire

Acil tıp teknisyeni

Çevre sağlığı teknisyeni

Sağlık memuru olması zorunudur.

İşyeri hekimliği eğitimi alarak İSG profesyonelleri arasına ismini yazdırmak isteyenlerin ise tıp fakültelerinden mezun olması gerekir.

Uludağ Uzman Akademi farkıyla eğitim almak isteyenlerin mezun oldukları bölümlerin uygun olması şarttır. İSG profesyoneli adaylarının mezun olması gerekli bölümler ise Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenir.

İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerimizin hepsi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetkilendirmesi ile düzenlenir. Tüm kurslarımız modern eğitim yöntemleri ile gerçekleştirilir. Derslerimiz her biri Türkiye çapında tanınmış eğiticilerin rehberliğinde gerçekleştirilir. Uludağ Uzman Akademi’nin tüm eğitimleri her dönem güncellenen konu anlatımı ve deneme kitapları ile desteklenir. Ayrıca derslerimiz dijital ders notları, hap bilgiler ile başarıya daha da yaklaştırır.

Uludağ Uzman Akademili kursiyerlerimiz derslerimizi istedikleri zaman youtube kanalından tekrar etme şansına sahiptirler. Ayrıca sınav öncesi düzenlediğimiz ders tekrarı ve soru çözüm programlarıyla da kursiyerlerimizin başarılarına başarı katıyoruz.

Siz başarmak isteyin Uludağ Uzman Akademi hep yanınızda.

İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerimizin yanı sıra kursiyerlerimizin donanımlı birer İSG profesyoneli olmalarını sağlamak amacıyla birçok sertifika ile de destekliyoruz.

ISO 45001:2018 İSG Temel Eğitimi

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Temel Eğitimi

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Temel Eğitimi

ISO 19011:2018 İç Tetkikçi Eğitimi

ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Temel Eğitimi

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Temel Eğitimi.

ISO TS 13485 Tıbbi Cihazlar için Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi

TS 13811 Hijyen ve Sanitasyon Temel Eğitimi

ISO  9001:2015 Temel Eğitimi

Yangın Eğitimi

Yangın Eğiticisi Eğitimi

Yüksekte Çalışma Eğitimi

Yüksekte Çalışma Eğiticisi Eğitimi

Acil Durum Kriz Yönetimi Eğiticisi Eğitimi

Etiketleme ve Kilitleme Eğiticisi Eğitimi

Kapalı Kısıtlı Alanda Çalışma Eğiticisi Eğitimi

Kaza Kök Neden Analizi Eğiticisi Eğitimi

Patlamadan Korunma Eğitici Eğitmenliği

Patlamadan Korunma Eğitici Eğiticiliği Eğitimleri

Yangın Söndürme Arama ve Kurtarma Eğiticisi Eğitimi

İşaretçi ve Sapancı Eğiticisi Eğitimi

İskele Süpervizörlük

Hazmat Eğitimi

Hazmat Eğitici Eğitimi

Elle Taşıma ve Ergonomik Risk Değerlendirme Eğiticisi Eğitmenliği Eğitimi

İşyeri Tertip ve Düzen Eğiticili Eğitimi

Makine Emniyeti Eğitici Eğitimi

Yangın ve Risk Değerlendirme Eğiticisi Eğitmenliği eğitimlerimiz ile de kursiyerlerimizin yanındayız.

Uludağ Uzman Akademili olmak için artık neyi bekliyorsunuz? Yeni sınav dönemi eğitimlerini kaçırmamak için acele edin. Kaliteli eğitimi uygun fiyata ve uygun ödeme koşulları ile almak istiyorsanız adresiniz belli.

Sertifika programlarımız da yine Uludağ Uzman Akademi kursiyerlerine özel fiyatlarla.

Siz siz olun acele edin.

İş sağlığı ve güvenliği profesyoneli olmak istiyorsanız veya bu alanda kariyer yapmak istiyorsanız adresiniz başarıyı yakalayanlarla aynı olsun.

Hedefiniz Uludağ’ın zirveleri gibi yüksekte ise adresiniz de Uludağ Uzman Akademi olmalı.

Hemen Arayın