Gevaş A-B-C Sınıfı İsg Kursu

Gevaş A-B-C Sınıfı İsg Kursu+90 552 860 76 10

Gevaş A-B-C Sınıfı İsg Kursu olan Uludağ Uzman Akademi olarak uzman eğitimcilerimiz,eğitim danışmanlarımız ve son teknoloji eğitim materyallerimiz ile Gevaş A-B-C Sınıfı İsg Kursu eğitimlerini vermekteyiz.

Gevaş A-B-C Sınıfı İsg Kursu
Gevaş A-B-C Sınıfı İsg Kursu

İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimlerinin Başarılı İsmi Uludağ Uzman Akademi

İş güvenliği uzmanlığı sınavlarında başarılı olmanın yolu kaliteli İSG Kursundan geçer. İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi olarak, düzenlediğimiz kaliteli eğitimlerle iş güvenliği uzmanları yetiştirmeye devam ediyoruz.

Uludağ Uzman Akademi düzenlediği İSG Kurslarıyla A,B,C sınıfı iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri ve işyeri hemşireleri yetiştiriyor. Sizler de kaliteli bir eğitim kurumundan İSG eğitimi almak istiyorsanız tabi Uludağ Uzman Akademi tam size göre.

İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi Neden Bu Kadar Başarılı?

İş sağlığı ve güvenliği eğitimleri denilince zirvede olan eğitim kurumları içinde İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’den bahsetmemek haksızlık olur.

İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi, eğitimlerini Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetkilendirmesi ile gerçekleştirir. Tüm ders programı ve konu dağılımı yine aynı bakanlık tarafından belirlenir.

Eğitimlerimizi İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’nin güçlü eğitim kadrosu ile gerçekleştiriyoruz.

Derslerimizi modern eğitim teknikleri ile gerçekleştiriyoruz.

Tüm kurslarımız öğrenci odaklı olarak gerçekleştirilir. İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’nin eğitim danışmanları sayesinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulunur.

İSG Kursu Uzman Akademi en kaliteli eğitimleri en uygun ücretlerle düzenliyor. En uygun ödeme koşulları ile gerçekleştirdiğimiz eğitim ödemelerini kredi karnına taksit yapıyoruz. Ayrıca elden ödeme veya havale ödeme şansınız da var.

İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’den aldığınız ödemeleri e – devlet üzerinden kursunuzun başladığını gördükten sonra yapabilirsiniz.

Eğitimlerimize katılan tüm öğrencilerimize İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi tarafından hazırlanmış ders kitapları gönderiyoruz.  Kitaplarımız her sınav öncesi güncellenir.

Dijital ders notları, hap bilgiler, online denemelerimizle kursiyerlerimizin her zaman ders kaynaklarına ulaşabilmelerini sağlıyoruz.

YouTube kanalımızdan ders videolarımızı paylaşıyoruz. Hem de kursiyerlerimizden hiçbir ek ücret almadan.

İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’nin her sınıfı için özel WhatsApp ders çalışma grupları kuruyoruz.

İş sağlığı ve güvenliği kurslarımıza katılmak için acele edin.

İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’den Kimler İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi Alabilir?

İş güvenliği uzmanlığı eğitimleri C- B-A sınıfı olarak üç gruba ayrılır. İş güvenliği uzmanlığı eğitimleri de aynı sıra ile düzenlenir.

C Sınıfı İş güvenliği Uzmanı olmak isteyenlerin öncelikle;

Mimarlık Fakültesi

Mühendislik Fakültesi

Teknik Eğitim Fakültesi

Ziraat Fakültesi

Fen Fakültelerinin, Fizik, Kimya, Biyoloji Bölümleri

Meslek Yüksek Okullarının İSG Programlarından mezun olması gerekir.

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Olmak İsteyenlerin İse;

C sınıfı iş güvenliği uzmanı olmaları ve bu sertifika ile fiili olarak 3 yıl ( 1095 gün ) tam zamanlı çalışmış olmaları gerekir.

A sınıfı iş güvenliği uzmanı olmak isteyenlerin ise B sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifikasına sahip olmaları ve bu sertifika ile tam zamanlı olarak 4 yıl ( 1460 gün ) çalışmış olmaları gerekir.

İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’nin Kurs Başvurusunda İstediği Evraklar Nelerdir?

Kimlik

Diploma / Geçici Mezuniyet Belgesi /  E– devletten mezun belgesi

İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi Başvuru Formu

Bireysel Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( İsim – Soyisim Değişikliği Durumlarında Gereklidir.)

İSG Katip Fiili Çalışma Raporu / Ek – 5 Belgesi ( B sınıfları için 1095 gün / A sınıfları için 1460 gün )

İSG Kursları Uludağ Uzman Akademi’de İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimleri Nasıl Gerçekleştirilir?

İSG Kursları Uludağ Uzman Akademi’de eğitimler Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının belirlediği programa göre yapılır.

Eğitimlerimizin ilk 90 saati 15 güne yayılmış bir program ile yapılır. Bu dersler çevrimdışı olarak yapılır. Çevrimdışı dersler sabit saatler değil, kursiyerlerimizin uygun gördüğü saatlerde yapılır. Çevrimdışı derslere İSG Kursları olarak eğitimler düzenleyen kurumumuz Uludağ Uzman Akademi’nin internet sitesinde bulunan uzaktan eğitim butonundan yapılır.

Çevrimdışı derslerin sona ermesinin ardından 90 saat online derslerimiz ile programlarımız devam eder. Online / çevrimiçi dersler 15 güne yayılan bir programla gerçekleşir. Online dersler İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’nin seçkin eğitici kadrosu tarafından gerçekleştirilir. Online dersler 09.00 ile 15.00 arasında ve 15.00 ile 21.00 saatleri arasında olmak üzere iki farklı grupta gerçekleştirilir.

İSG Kurslarımızda iş güvenliği uzmanlığı eğitimlerinin son 40 saati ise 5 iş gününe yayılarak gerçekleştirilir. Staj eğitimleri / pratik eğitimler Bursa İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’nin eğitim kadrosu tarafından uygun görülen iş yerlerinde gerçekleştirilir.

İSG Sınavları Kim Tarafından Nasıl Gerçekleştirilir?

İş sağlığı ve güvenliğini İSG kısaltması ile sık sık duymamız mümkün. İSG kurslarını tamamlayan kursiyerlerimiz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının görevlendirmesi ile ÖSYM tarafından gerçekleştirilir. İSG Sınavları son yıllarda ÖSYM tarafından yılda iki defa düzenlenir.

İş güvenliği uzmanı adayları ve sınıf yükseltmek amacıyla İSG sınavlarına başvuru yapan adayların 50 çoktan seçmeli sorunun en az 35’ine doğru cevap vermesi gerekir. Yeterli puanı alanlar sınavda başarılı sayılır ve iş güvenliği uzmanı olarak göreve alabilirler.

Uludağ Uzman Akademi İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimlerinde En Önde

İSG Kurslarının başarılı ismi Uludağ Uzman Akademi, 10 yıllık bir tecrübeye sahip eğitimcilerin rehberliğinde kurslar düzenleyen bir kurumdur. Tüm İSG Kurslarını uzaktan eğitim olarak gerçekleştirir. Bu derslere internet aracılığıyla istediğiniz her yerden katılmanız mümkün.

Yeni sınav döneminde siz de iş güvenliği uzmanı olmak veya bir üst sınıfta iş güvenliği uzmanlığı yapmak istiyorsanız; İSG Kursu Uludağ Uzman Akademi’nin online eğitimlerini kaçırmayın.

Uludağ Uzman Akademi İSG Kursları ile size çok yakın. Yarın geç olabilir. Bizimle hemen iletişime geçin ve sizin için hazırladığımız kampanyalardan yararlanın.

Hemen Arayın